Staff

Academic staff

Ewa Broszkiewicz-Suwaj
dr, Assistant Professor
Office: 519/B4
E-mail: Ewa.Broszkiewicz-Suwaj@pwr.edu.pl
Phone: —
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/ewa-broszkiewicz-suwaj
Yash Chawla
dr inż., Assistant Professor
Office: 507/B4
E-mail: Yash.Chawla@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-06
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/yash-chawla
Grzegorz Chodak
dr hab. inż., Associate Professor
Office: 507/B4
E-mail: Grzegorz.Chodak@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-06
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/grzegorz-chodak
Wiesław Dobrowolski
dr inż., Senior Lecturer
Office: 520/B4
E-mail: Wieslaw.Dobrowolski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-01
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/wieslaw-dobrowolski
Maria Galant-Pater
mgr inż., Senior Lecturer
Office: 520/B4
E-mail: Maria.Galant-Pater@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-01
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/maria-galant-pater
Grażyna Hołodnik-Janczura
dr inż., Senior Lecturer
Office: 518/B4
E-mail: Grazyna.Holodnik-Janczura@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-23-35
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/grazyna-holodnik-janczura
Michał Jarema
dr inż., Assistant Professor
Office: 526/B4
E-mail: Michal.Jarema@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/michal-jarema
Elżbieta Jasińska
dr, Senior Lecturer
Office: 510/B4
E-mail: Elzbieta.Jasinska@pwr.edu.pl
Phone: 71-320-42-04
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/elzbieta-jasinska
Robert Kapłon
dr inż., Senior Lecturer
Office: 516/B4
E-mail: Robert.Kaplon@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-70
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/robert-kaplon
Adam Kasperski
prof. dr hab. inż., Professor
Office: 509/B4
E-mail: Adam.Kasperski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-05
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/adam-kasperski
Joanna Kott
dr, Assistant Professor
Office: 508/B4
E-mail: Joanna.Kott@pwr.edu.pl
Phone: 71-320-39-00
URL: wz.pwr.edu.pl/en/employees/joanna-kott
Anna Kowalska-Pyzalska
dr hab. inż., Associate Professor
Office: 525/B4
E-mail: Anna.Kowalska-Pyzalska@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-25-24
URL: wz.pwr.edu.pl/en/employees/anna-kowalska-pyzalska
Anna Lamek
dr inż., Assistant Professor
Office: 508/B4
E-mail: Anna.Lamek@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/anna-lamek
Marek Lubicz
dr inż., Senior Lecturer
Office: 413a/B1
E-mail: Marek.Lubicz@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-34-02
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/marek-lubicz
Katarzyna Maciejowska
dr, Assistant Professor
Office: 525/B4
E-mail: Katarzyna.Maciejowska@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-25-24
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/katarzyna-maciejowska
Zbigniew Michna
dr hab. inż., Associate Professor
Office: 415b/B1
E-mail: Zbigniew.Michna@pwr.edu.pl
Phone: 71-320-34-94
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/zbigniew-michna
Bożena Mielczarek
dr hab. inż., Associate Professor
Office: 413c/B1
E-mail: Bozena.Mielczarek@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-28-69
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/bozena-mielczarek
Piotr Nyczka
dr, Assistant Professor
Office: 524/B4
E-mail: Piotr.Nyczka@pwr.edu.pl
Phone: —
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/piotr-nyczka
Roman Pietroń
dr inż., Assistant Professor
Office: 423/B4
E-mail: Roman.Pietron@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-35-79
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/roman-pietron
Ewa Prałat
dr inż., Assistant Professor
Office: 510/B4
E-mail: Ewa.Pralat@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-04
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/ewa-pralat
Bartosz Skorupa
mgr, Assistant
Pokój: 524/B4
E-mail: Bartosz.Skorupa@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-67
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/bartosz-skorupa
Anna Skowrońska-Szmer
dr inż., Assistant Professor
Office: 521/B4
E-mail: Anna.Skowronska-Szmer@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-41-99
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/anna-skowronska-szmer
Dimitrios Sotiros
dr, Assistant Professor
Office: 516/B4
E-mail: Dimitrios.Sotiros@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-25-67
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/dimitrios-sotiros
Leopold Szczurowski
dr inż., Associate Professor, DEPUTY HEAD
Office: 518/B4
E-mail: Leopold.Szczurowski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-26-61
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/leopold-szczurowski
Asha Thomas
dr, Assistant Professor
Office: 519/B4
E-mail: Asha.Thomas@pwr.edu.pl
Phone: —
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/asha-thomas
Sebastian Tomczak
dr, Assistant Professor
Office: 521/B4
E-mail: Sebastian.Tomczak@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/sebastian-tomczak
Adam Wasilewski
dr inż., Assistant Professor
Office: 508/B4
E-mail: Adam.Wasilewski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/adam-wasilewski
Rafał Weron
prof. dr hab. inż., Professor, DEPARTMENT HEAD
Office: 517/B4
E-mail: Rafal.Weron@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-45-25
URL: kbo.pwr.edu.pl/en/staff/rafal-weron/
Jacek Zabawa
dr inż., Assistant Professor
Office: 413c/B1
E-mail: Jacek.Zabawa@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-62
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/jacek-zabawa
Przemysław Zaleski
dr, Assistant Professor
Office: 526/B4
E-mail: Przemyslaw.Zaleski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/przemyslaw-zaleski

 

PhD Students

Tomasz Antczak, mgr

Karolina Bienias, mgr

Maciej Grunt, mgr inż.

Maria Hajłasz, mgr

Akhil Kunche, mgr

Grzegorz Marcjasz, mgr inż.

Weronika Nitka, mgr inż.

Tomasz Serafin, mgr inż.

Ewa Śniatecka, mgr inż.

Bartosz Uniejewski, mgr inż.

 

Collaborators

Barbara Gładysz, dr hab. inż., prof. uczelni
Zofia Krokosz-Krynke, dr inż., 521/B4, email, tel. 71-320-41-99
Michał Kulej, dr, 509/B4, email, tel. 71-320-42-05
Arkadiusz Jędrzejewski, dr, email
Jakub Pawłowski, 526/B4
Andrzej Puć, 526/B4
Edward Radosiński, prof., 518/B4, tel. 320-26-61
David Ramsey, dr hab., prof. uczelni