Staff

Academic staff

Yash Chawla
dr inż., Assistant Professor
Office: 507/B4
E-mail: Yash.Chawla@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-06
URL: wiz.pwr.edu.pl/pracownicy/yash-chawla
Grzegorz Chodak
dr hab. inż., Associate Professor
Office: 507/B4
E-mail: Grzegorz.Chodak@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-06
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/chodak
Wiesław Dobrowolski
dr inż., Senior Lecturer
Office: 520/B4
E-mail: Wieslaw.Dobrowolski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-01
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/dobrowolski
Maria Galant-Pater
mgr inż., Senior Lecturer
Office: 520/B4
E-mail: Maria.Galant-Pater@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-01
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/galant-pater
Barbara Gładysz
dr hab. inż., Associate Professor
Office: 515/B4
E-mail: Barbara.Gladysz@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-31-08
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/gladysz
Grażyna Hołodnik-Janczura
dr inż., Senior Lecturer
Office: 518/B4
E-mail: Grazyna.Holodnik-Janczura@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-23-35
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/holodnik-janczura
Arkadiusz Jędrzejewski
dr, postdoc
Office: 524/B4
E-mail: Arkadiusz.Jedrzejewski@pwr.edu.pl
Phone: 71-320-25-67
URL: if.pwr.edu.pl/~jedrzejewski
Robert Kapłon
dr inż., Senior Lecturer
Office: 516/B4
E-mail: Robert.Kaplon@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-70
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kaplon
Adam Kasperski
dr hab. inż., Associate Professor
Office: 509/B4
E-mail: Adam.Kasperski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-05
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kasperski
Joanna Kott
dr, Assistant Professor
Office: 508/B4
E-mail: Joanna.Kott@pwr.edu.pl
Phone: 71-320-39-00
URL: wiz.pwr.edu.pl/en/employees/joanna-kott
Anna Kowalska-Pyzalska
dr hab. inż., Associate Professor
Office: 525/B4
E-mail: Anna.Kowalska-Pyzalska@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-25-24
URL: kbo.pwr.edu.pl/en/staff/anna-kowalska-pyzalska
Daniel Kucharczyk
dr inż., Assistant Professor
Office: 413a/B1
E-mail: Daniel.Kucharczyk@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-34-02
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kucharczyk
Anna Lamek
dr inż., Assistant Professor
Office: 508/B4
E-mail: Anna.Lamek@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/lamek
Marek Lubicz
dr inż., Senior Lecturer
Office: 413a/B1
E-mail: Marek.Lubicz@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-34-02
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/lubicz
Katarzyna Maciejowska
dr, Assistant Professor
Office: 525/B4
E-mail: Katarzyna.Maciejowska@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-25-24
URL: kbo.pwr.edu.pl/en/staff/katarzyna-maciejowska
Bożena Mielczarek
dr hab. inż., Assistant Professor
Office: 413c/B1
E-mail: Bozena.Mielczarek@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-28-69
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/mielczarek
Jerzy Pieronek
dr, Assistant Professor
Office: 510/B4
E-mail: Jerzy.Pieronek@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-04
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pieronek
Roman Pietroń
dr inż., Assistant Professor
Office: 423/B4
E-mail: Roman.Pietron@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-35-79
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pietron
Ewa Prałat
dr inż., Assistant Professor
Office: 510/B4
E-mail: Ewa.Pralat@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-04
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pralat
Edward Radosiński
prof. dr hab. inż., Professor
Office: 415b/B1
E-mail: Edward.Radosinski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-34-94
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/radosinski
David Ramsey
dr hab., Associate Professor
Office: 516/B4
E-mail: David.Ramsey@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-70
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/ramsey
Bartosz Skorupa
mgr, Assistant
Pokój: 524/B4
E-mail: Bartosz.Skorupa@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-67
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/skorupa
Anna Skowrońska-Szmer
dr inż., Assistant Professor
Office: 521/B4
E-mail: Anna.Skowronska-Szmer@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-41-99
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/skowronska-szmer
Dimitrios Sotiros
dr, Assistant Professor
Office: 524/B4
E-mail: Dimitrios.Sotiros@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-25-67
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/sotiros
Leopold Szczurowski
dr inż., Associate Professor, DEPUTY HEAD
Office: 518/B4
E-mail: Leopold.Szczurowski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-26-61
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/szczurowski
Sebastian Tomczak
dr, Assistant Professor
Office: 521/B4
E-mail: Sebastian.Tomczak@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/tomczak
Adam Wasilewski
dr inż., Assistant Professor
Office: 508/B4
E-mail: Adam.Wasilewski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/wasilewski
Rafał Weron
prof. dr hab. inż., Professor, DEPARTMENT HEAD
Office: 517/B4
E-mail: Rafal.Weron@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-45-25
URL: kbo.pwr.edu.pl/en/staff/rafal-weron/
Jacek Zabawa
dr inż., Assistant Professor
Office: 413c/B1
E-mail: Jacek.Zabawa@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-62
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/zabawa
Przemysław Zaleski
dr, Assistant Professor
Office: 526/B4
E-mail: Przemyslaw.Zaleski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/zaleski

PhD Students

Tomasz Antczak, mgr
Karolina Bienias, mgr
Maciej Grunt, mgr inż.
Maria Hajłasz, mgr
Marta Hrydziuszko, mgr inż.
Akhil Kunche, mgr
Grzegorz Marcjasz, mgr inż.
Weronika Nitka, mgr inż.
Tomasz Serafin, mgr inż.
Bartosz Uniejewski, mgr inż.

Collaborators

Zofia Krokosz-Krynke, dr inż., 521/B4, email, tel. 71-320-41-99
Michał Kulej, dr, 509/B4, email, tel. 71-320-42-05
Jakub Pawłowski, 526/B4
Andrzej Puc, 526/B4