Pracownicy

Pracownicy

Yash Chawla
dr inż., adiunkt
Pokój: 507/B4
E-mail: Yash.Chawla@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-06
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/yash-chawla
Grzegorz Chodak
dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 507/B4
E-mail: Grzegorz.Chodak@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-06
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/grzegorz-chodak
Wiesław Dobrowolski
dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 520/B4
E-mail: Wieslaw.Dobrowolski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-01
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/wieslaw-dobrowolski
Maria Galant-Pater
mgr inż., starszy wykładowca
Pokój: 520/B4
E-mail: Maria.Galant-Pater@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-01
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/maria-galant-pater
Grażyna Hołodnik-Janczura
dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 518/B4
E-mail: Grazyna.Holodnik-Janczura@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-23-35
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/grazyna-holodnik-janczura
Michał Jarema
dr inż., adiunkt
Pokój: 509/B4
E-mail: Michal.Jarema@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/michal-jarema
Elżbieta Jasińska
dr, adiunkt dydaktyczny
Pokój: 510/B4
E-mail: Elzbieta.Jasinska@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-04
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/elzbieta-jasinska
Robert Kapłon
dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 516/B4
E-mail: Robert.Kaplon@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-70
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/robert-kaplon
Adam Kasperski
prof. dr hab. inż., profesor
Pokój: 515/B4
E-mail: Adam.Kasperski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-05
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/adam-kasperski
Joanna Kott
dr, adiunkt
Pokój: 519/B4
E-mail: Joanna.Kott@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/joanna-kott
Anna Kowalska-Pyzalska
dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 525/B4
E-mail: Anna.Kowalska-Pyzalska@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-24
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/anna-kowalska-pyzalska
Anna Lamek
dr inż., adiunkt
Pokój: 508/B4
E-mail: Anna.Lamek@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/anna-lamek
Marek Lubicz
dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 413a/B1
E-mail: Marek.Lubicz@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-34-02
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/marek-lubicz
Katarzyna Maciejowska
dr, adiunkt
Pokój: 525/B4
E-mail: Katarzyna.Maciejowska@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-24
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/katarzyna-maciejowska
Zbigniew Michna
dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 522/B4
E-mail: Zbigniew.Michna@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-34-94
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/zbigniew-michna
Bożena Mielczarek
dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 413c/B1
E-mail: Bozena.Mielczarek@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-28-69
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/bozena-mielczarek
Pratik Mullick
dr
Pokój: 524/B4
E-mail: Pratik.Mullick@pwr.edu.pl
Telefon: –
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/pratik-mullick
Piotr Nyczka
dr, adiunkt
Pokój: 524/B4
E-mail: Piotr.Nyczka@pwr.edu.pl
Telefon: —
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/piotr-nyczka
Roman Pietroń
dr inż., adiunkt
Pokój: 413c/B1
E-mail: Roman.Pietron@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-35-79
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/roman-pietron
Ewa Prałat
dr inż., adiunkt
Pokój: 510/B4
E-mail: Ewa.Pralat@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-04
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/ewa-pralat
Anna Skowrońska-Szmer
dr inż., adiunkt
Pokój: 521/B4
E-mail: Anna.Skowronska-Szmer@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-41-99
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/anna-skowronska-szmer
Dimitrios Sotiros
dr, adiunkt
Pokój: 516/B4
E-mail: Dimitrios.Sotiros@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-67
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/dimitrios-sotiros
Leopold Szczurowski
dr inż., prof. uczelni, ZASTĘPCA KIEROWNIKA KATEDRY
Pokój: 518/B4
E-mail: Leopold.Szczurowski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-26-61
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/leopold-szczurowski
Asha Thomas
dr, adiunkt
Pokój: 519/B4
E-mail: Asha.Thomas@pwr.edu.pl
Telefon: —
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/asha-thomas
Sebastian Tomczak
dr, adiunkt
Pokój: 521/B4
E-mail: Sebastian.Tomczak@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/sebastian-tomczak
Adam Wasilewski
dr inż., adiunkt
Pokój: 508/B4
E-mail: Adam.Wasilewski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/adam-wasilewski
Rafał Weron
prof. dr hab. inż., profesor, KIEROWNIK KATEDRY
Pokój: 517/B4
E-mail: Rafal.Weron@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-45-25
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/weron
Jacek Zabawa
dr inż., adiunkt
Pokój: 413c/B1
E-mail: Jacek.Zabawa@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-62
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/jacek-zabawa
Przemysław Zaleski
dr, adiunkt
Pokój: 526/B4
E-mail: Przemyslaw.Zaleski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: wz.pwr.edu.pl/pracownicy/przemyslaw-zaleski

 

Doktoranci

Tomasz Antczak, mgr

Karolina Bienias, mgr

Maciej Grunt, mgr inż.

Maria Hajłasz, mgr

Akhil Kunche, mgr

Grzegorz Marcjasz, mgr inż.

Weronika Nitka, mgr inż.

Tomasz Serafin, mgr inż.

Ewa Śniatecka, mgr inż.

Bartosz Uniejewski, mgr inż.

   

 

Współpracownicy

Barbara Gładysz, dr hab. inż., prof. uczelni
Zofia Krokosz-Krynke, dr inż., 521/B4, email, tel. 71-320-41-99
Michał Kulej, dr, 509/B4, email, tel. 71-320-42-05
Arkadiusz Jędrzejewski, dr, email
Jakub Pawłowski, 526/B4
Andrzej Puć, 526/B4
Edward Radosiński, prof., 518/B4, tel. 320-26-61
David Ramsey, dr hab., prof. uczelni