Pracownicy

Pracownicy

Yash Chawla
dr inż., adiunkt
Pokój: 507/B4
E-mail: Yash.Chawla@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-06
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/chawla
Grzegorz Chodak
dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 507/B4
E-mail: Grzegorz.Chodak@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-06
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/chodak
Wiesław Dobrowolski
dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 520/B4
E-mail: Wieslaw.Dobrowolski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-01
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/dobrowolski
Maria Galant-Pater
mgr inż., starszy wykładowca
Pokój: 520/B4
E-mail: Maria.Galant-Pater@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-01
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/galant-pater
Barbara Gładysz
dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 515/B4
E-mail: Barbara.Gladysz@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-31-08
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/gladysz
Grażyna Hołodnik-Janczura
dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 517/B4
E-mail: Grazyna.Holodnik-Janczura@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-23-35
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/holodnik-janczura
Arkadiusz Jędrzejewski
dr, postdoc
Pokój: 524/B4
E-mail: Arkadiusz.Jedrzejewski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-67
Internet: if.pwr.edu.pl/~jedrzejewski
Robert Kapłon
dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 516/B4
E-mail: Robert.Kaplon@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-70
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kaplon
Adam Kasperski
dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 509/B4
E-mail: Adam.Kasperski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-05
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kasperski
Anna Kowalska-Pyzalska
dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 525/B4
E-mail: Anna.Kowalska-Pyzalska@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-24
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kowalska-pyzalska
Daniel Kucharczyk
dr inż., adiunkt
Pokój: 413a/B1
E-mail: Daniel.Kucharczyk@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-34-02
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kucharczyk
Anna Lamek
dr inż., adiunkt
Pokój: 513/B4
E-mail: Anna.Lamek@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/lamek
Marek Lubicz
dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 413a/B1
E-mail: Marek.Lubicz@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-34-02
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/lubicz
Katarzyna Maciejowska
dr, adiunkt
Pokój: 525/B4
E-mail: Katarzyna.Maciejowska@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-24
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/maciejowska
Bożena Mielczarek
dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 413c/B1
E-mail: Bozena.Mielczarek@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-28-69
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/mielczarek
Jerzy Pieronek
dr, adiunkt
Pokój: 510/B4
E-mail: Jerzy.Pieronek@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-04
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pieronek
Roman Pietroń
dr inż., adiunkt
Pokój: 423/B4
E-mail: Roman.Pietron@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-35-79
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pietron
Ewa Prałat
dr inż., adiunkt
Pokój: 510/B4
E-mail: Ewa.Pralat@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-04
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pralat
Edward Radosiński
prof. dr hab. inż., profesor
Pokój: 415b/B1
E-mail: Edward.Radosinski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-34-94
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/radosinski
David Ramsey
dr hab., prof. uczelni
Pokój: 516/B4
E-mail: David.Ramsey@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-70
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/ramsey
Bartosz Skorupa
mgr, asystent
Pokój: 524/B4
E-mail: Bartosz.Skorupa@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-67
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/skorupa
Anna Skowrońska-Szmer
dr inż., adiunkt
Pokój: 521/B4
E-mail: Anna.Skowronska-Szmer@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-41-99
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/skowronska-szmer
Dimitrios Sotiros
dr, adiunkt
Pokój: 524/B4
E-mail: Dimitrios.Sotiros@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-67
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/sotiros
Leopold Szczurowski
dr inż., prof. uczelni, ZASTĘPCA KIEROWNIKA KATEDRY
Pokój: 518/B4
E-mail: Leopold.Szczurowski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-26-61
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/szczurowski
Sebastian Tomczak
dr, adiunkt
Pokój: 513/B4
E-mail: Sebastian.Tomczak@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/tomczak
Adam Wasilewski
dr inż., adiunkt
Pokój: 513/B4
E-mail: Adam.Wasilewski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/wasilewski
Rafał Weron
prof. dr hab. inż., profesor, KIEROWNIK KATEDRY
Pokój: 508/B4
E-mail: Rafal.Weron@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-45-25
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/weron
Jacek Zabawa
dr inż., adiunkt
Pokój: 413c/B1
E-mail: Jacek.Zabawa@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-62
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/zabawa
Przemysław Zaleski
dr, adiunkt
Pokój: 513/B4
E-mail: Przemyslaw.Zaleski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/zaleski

Doktoranci

Tomasz Antczak, mgr
Karolina Bienias, mgr
Maciej Grunt, mgr inż.
Maria Hajłasz, mgr
Marta Hrydziuszko, mgr inż.
Akhil Kunche, mgr
Grzegorz Marcjasz, mgr inż.
Weronika Nitka, mgr inż.
Tomasz Serafin, mgr inż.
Bartosz Uniejewski, mgr inż.

Współpracownicy

Zofia Krokosz-Krynke, dr inż., 521/B4, email, tel. 71-320-41-99
Michał Kulej, dr, 509/B4, email, tel. 71-320-42-05