Staff

Academic staff

Chawla Yash, mgr inż., Assistant
Office: 507/B4
E-mail: Yash.Chawla@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-06
URL: wiz.pwr.edu.pl/pracownicy/yash-chawla
Chodak Grzegorz, dr hab. inż., Associate Professor
Office: 507/B4
E-mail: Grzegorz.Chodak@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-06
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/chodak
Dobrowolski Wiesław, dr inż., Senior Lecturer
Office: 520/B4
E-mail: Wieslaw.Dobrowolski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-01
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/dobrowolski
Galant-Pater Maria, mgr inż., Lecturer
Office: 520/B4
E-mail: Maria.Galant-Pater@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-01
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/galant-pater
Gładysz Barbara, dr hab. inż., Associate Professor
Office: 515/B4
E-mail: Barbara.Gladysz@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-31-08
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/gladysz
Hołodnik-Janczura Grażyna, dr inż., Assistant Professor
Office: 517/B4
E-mail: Grazyna.Holodnik-Janczura@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-23-35
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/holodnik-janczura
Kapłon Robert, dr inż., Senior Lecturer
Office: 516/B4
E-mail: Robert.Kaplon@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-70
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kaplon
Kasperski Adam, dr hab. inż., Associate Professor
Office: 509/B4
E-mail: Adam.Kasperski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-05
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kasperski
Kowalska-Pyzalska Anna, dr inż., Assistant Professor
Office: 525/B4
E-mail: Anna.Kowalska-Pyzalska@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-25-24
URL: kbo.pwr.edu.pl/en/staff/anna-kowalska-pyzalska
Lamek Anna, dr inż., Assistant Professor
Office: 513/B4
E-mail: Anna.Lamek@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/lamek
Lubicz Marek, dr inż., Assistant Professor
Office: 413a/B1
E-mail: Marek.Lubicz@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-34-02
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/lubicz
Maciejowska Katarzyna, dr, Assistant Professor
Office: 525/B4
E-mail: Katarzyna.Maciejowska@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-25-24
URL: kbo.pwr.edu.pl/en/staff/katarzyna-maciejowska
Mielczarek Bożena, dr hab. inż., Assistant Professor
Office: 413c/B1
E-mail: Bozena.Mielczarek@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-28-69
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/mielczarek
Pieronek Jerzy, dr, Assistant Professor
Office: 510/B4
E-mail: Jerzy.Pieronek@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-04
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pieronek
Pietroń Roman, dr inż., Assistant Professor
Office: 423/B4
E-mail: Roman.Pietron@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-35-79
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pietron
Prałat Ewa, dr inż., Assistant Professor
Office: 510/B4
E-mail: Ewa.Pralat@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-04
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pralat
Radosiński Edward, prof. dr hab. inż., Professor
DEPARTMENT CHAIR
Office: 415b/B1
E-mail: Edward.Radosinski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-34-94
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/radosinski
Ramsey David, dr hab., Assistant Professor
Office: 516/B4
E-mail: David.Ramsey@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-70
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/ramsey
Rekuć Witold, dr inż., Assistant Professor
Office: 517/B4
E-mail: Witold.Rekuc@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-23-35
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/rekuc
Skowrońska-Szmer Anna, dr inż., Assistant
Office: 521/B4
E-mail: Anna.Skowronska-Szmer@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-41-99
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/skowronska-szmer
Szczurowski Leopold, dr inż., Assistant Professor
Office: 518/B4
E-mail: Leopold.Szczurowski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-26-61
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/szczurowski
Tomczak Sebastian, dr, Assistant
Office: 513/B4
E-mail: Sebastian.Tomczak@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/tomczak
Wasilewski Adam, dr inż., Assistant Professor
Office: 513/B4
E-mail: Adam.Wasilewski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/wasilewski
Weron Rafał, prof. dr hab. inż., Professor
Office: 508/B4
E-mail: Rafal.Weron@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-45-25
URL: kbo.pwr.edu.pl/en/staff/rafal-weron/
Zabawa Jacek, dr inż., Assistant Professor
Office: 413c/B1
E-mail: Jacek.Zabawa@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-42-62
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/zabawa
Zaleski Przemysław, dr, Assistant
Office: 513/B4
E-mail: Przemyslaw.Zaleski@pwr.edu.pl
Phone: +48-71-320-39-00
URL: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/zaleski

PhD Students

Antczak Tomasz, mgr
Bienias Karolina, mgr, 525/B4, email
Buczek Aleksander, mgr inż., 443/B4, email
Czahajda Radosław, mgr inż., 521/B4, email
Hrydziuszko Marta, mgr inż., email
Karczyński Tomasz, mgr, 413c/B1, email, tel. +48-71-320-42-62
Pawlicki Andrzej, mgr, 521/B4, email
Zaręba Maciej, mgr inż., 509/B4, email

Associate staff

Krokosz-Krynke Zofia, dr inż., 521/B4, email, tel. +48-71-320-41-99
Kulej Michał, dr, 509/B4, email, tel. +48-71-320-42-05
Rekuć Ludmiła, dr inż.