Pracownicy

Pracownicy naukowo-dydaktyczni i dydaktyczni

Chawla Yash, mgr inż., asystent
Pokój: 507/B4
E-mail: Yash.Chawla@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-06
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/chawla
Chodak Grzegorz, dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 507/B4
E-mail: Grzegorz.Chodak@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-06
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/chodak
Dobrowolski Wiesław, dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 520/B4
E-mail: Wieslaw.Dobrowolski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-01
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/dobrowolski
Galant-Pater Maria, mgr inż., starszy wykładowca
Pokój: 520/B4
E-mail: Maria.Galant-Pater@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-01
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/galant-pater
Gładysz Barbara, dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 515/B4
E-mail: Barbara.Gladysz@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-31-08
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/gladysz
Hołodnik-Janczura Grażyna, dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 517/B4
E-mail: Grazyna.Holodnik-Janczura@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-23-35
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/holodnik-janczura
Kapłon Robert, dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 516/B4
E-mail: Robert.Kaplon@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-70
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kaplon
Kasperski Adam, dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 509/B4
E-mail: Adam.Kasperski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-05
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kasperski
Kowalska-Pyzalska Anna, dr inż., adiunkt
Pokój: 525/B4
E-mail: Anna.Kowalska-Pyzalska@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-24
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/kowalska-pyzalska
Lamek Anna, dr inż., adiunkt
Pokój: 513/B4
E-mail: Anna.Lamek@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/lamek
Lubicz Marek, dr inż., adiunkt dydaktyczny
Pokój: 413a/B1
E-mail: Marek.Lubicz@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-34-02
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/lubicz
Maciejowska Katarzyna, dr, adiunkt
Pokój: 525/B4
E-mail: Katarzyna.Maciejowska@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-25-24
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/maciejowska
Mielczarek Bożena, dr hab. inż., prof. uczelni
Pokój: 413c/B1
E-mail: Bozena.Mielczarek@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-28-69
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/mielczarek
Pieronek Jerzy, dr, adiunkt
Pokój: 510/B4
E-mail: Jerzy.Pieronek@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-04
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pieronek
Pietroń Roman, dr inż., adiunkt
Pokój: 423/B4
E-mail: Roman.Pietron@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-35-79
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pietron
Prałat Ewa, dr inż., adiunkt
Pokój: 510/B4
E-mail: Ewa.Pralat@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-04
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/pralat
Radosiński Edward, prof. dr hab. inż., profesor
Pokój: 415b/B1
E-mail: Edward.Radosinski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-34-94
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/radosinski
Ramsey David, dr hab., prof. uczelni
Pokój: 516/B4
E-mail: David.Ramsey@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-70
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/ramsey
Skowrońska-Szmer Anna, dr inż., adiunkt
Pokój: 521/B4
E-mail: Anna.Skowronska-Szmer@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-41-99
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/skowronska-szmer
Szczurowski Leopold, dr inż., adiunkt
Pokój: 518/B4
E-mail: Leopold.Szczurowski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-26-61
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/szczurowski
Tomczak Sebastian, dr, adiunkt
Pokój: 513/B4
E-mail: Sebastian.Tomczak@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/tomczak
Wasilewski Adam, dr inż., adiunkt
Pokój: 513/B4
E-mail: Adam.Wasilewski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/wasilewski
Weron Rafał, prof. dr hab. inż., profesor
KIEROWNIK KATEDRY
Pokój: 508/B4
E-mail: Rafal.Weron@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-45-25
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/weron
Zabawa Jacek, dr inż., adiunkt
Pokój: 413c/B1
E-mail: Jacek.Zabawa@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-42-62
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/zabawa
Zaleski Przemysław, dr, adiunkt
Pokój: 513/B4
E-mail: Przemyslaw.Zaleski@pwr.edu.pl
Telefon: 71-320-39-00
Internet: kbo.pwr.edu.pl/pracownik/zaleski

Doktoranci

Antczak Tomasz, mgr
Bienias Karolina, mgr
Grunt Maciej, mgr inż.
Hajłasz Maria, mgr
Hrydziuszko
Marta, mgr inż., pok. 507/B4
Kunche Akhil, mgr
Marcjasz Grzegorz, mgr inż., pok. 524/B4
Uniejewski Bartosz, mgr inż., pok. 524/B4

Współpracownicy

Krokosz-Krynke Zofia, dr inż., 521/B4, email, tel. 71-320-41-99
Kulej Michał, dr, 509/B4, email, tel. 71-320-42-05
Rekuć Ludmiła, dr inż.
Rekuć Witold, dr inż.