Obrona doktorska Bartosza Uniejewskiego

13 czerwca 2023 r. odbyła się obrona doktorska na Wydziale Zarządzania. Była to pierwsza 1️⃣, historyczna obrona rozprawy doktorskiej w Szkole Doktorskiej PWr (więcej tutaj). Tydzień później Rada Dyscypliny NZJ nadała Bartoszowi Uniejewskiemu stopień doktora ?‍?z wyróżnieniem ? na podstawie rozprawy pt. Forecasting wholesale electricity prices to support decision-making in power companies: Use of regularization and forecast combinations. Gratulacje dla dr. Uniejewskiego, promotora Rafała Werona i promotorki pomocniczej Katarzyny Maciejowskiej!

Specjalne podziękowania dla recenzentów – Sławomira Śmiecha z UE w Krakowie i Jamesa Taylora z Saïd Business School w Oxfordzie (obaj po prawej na zdjęciu powyżej), którzy przyjechali do Wrocławia, oraz Bogumiła Kamińskiego z SGH w Warszawie na ZOOMie – za niezliczone pytania i interesującą dyskusję. Podziękowania również dla przewodniczącego Komisji Doktorskiej (Adam Kasperski; na zdjęciu po lewej) za zaangażowanie w doprowadzenie całego procesu do szczęśliwego końca ?

Pierwszym zadaniem Bartka tuż po obronie … była zmiana pieluchy. Jak na doktora przystało, zadanie wykonał w fenomenalnym czasie 2 min i 16 sekund ?