Obrona doktorska Marii Hajłasz

14 maja 2024 r. odbyła się obrona doktorska na Wydziale Zarządzania, a tydzień później Rada Dyscypliny NZJ nadała Marii Hajłasz stopień doktora ?‍? na podstawie rozprawy pt. Wspomaganie planowania programów profilaktyki próchnicy zębów za pomocą modelowania symulacyjnego. Gratulacje dla dr Hajłasz i promotorki Bożeny Mielczarek!

Specjalne podziękowania dla recenzentów – Agnieszki Kowalskiej-Styczeń z Politechniki Śląskiej, która przyjechała do Wrocławia, oraz Bogumiła Kamińskiego z SGH w Warszawie i Małgorzaty Łatuszyńskiej z Uniwersytetu Szczecińskiego na ZOOMie – za wnikliwe pytania i interesującą dyskusję. Podziękowania również dla przewodniczącej Komisji Doktorskiej Katarzyna Sznajd-Weron za sprawne doprowadzenie całego procesu do szczęśliwego końca?

Gratulacje od kierownika Katedry były w pełni zasłużone ?