BI Tour India 2023

W dniach 13.02-3.03.2023 nasza Katedra zorganizowała i przeprowadziła serię konferencji oraz workshopów na uniwersytetach w Indiach (Chennai, Rajkot, Ajmer, Jaipur, Roorkee, Noida, Delhi) w ramach programu Emerging Technologies and Business Intelligence (ETBI), którym kieruje Yash Chawla. Celem ETBI jest zbliżenie naukowców i praktyków, ułatwienie prowadzenia interdyscyplinarnych badań oraz promowanie zastosowania nowych technologii w biznesie.

Poza Yashem, Wydział Zarządzania reprezentowali Anna Kowalska-Pyzalska, Dimitrios Sotiros, Katarzyna Sznajd-Weron oraz Rafał Weron. Specjalne podziękowania należą się Akshatowi Agrawalowi oraz Yashowi Chawli za trud włożony w organizację BI Tour India 2023! Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji 😉